Kontaktuppgifter

Kontakta oss

Ida Palo
ida.palo@gmail.com
073-051 33 20
Ordförande, stadgar, stämman, parkansvarig

Karina Sannefjordh
karina@medenklaord.com
070-789 05 51
Sekreterare, vice ordförande, medlemsregister, webb- och Facebook-admin, Grannsamverkan

Anders Malmqvist
anders@malmqvist.net
070-497 28 20
Kassör, fakturafrågor, bokslut

Elwer Ankarstorm
elwer.ankarstorm@kungsbyggen.se
08-533 329 81
Hamnkapten, miljöansvarig

Åke Vedom
Vice hamnkapten

Emil Carrass
emil.carrass@icloud.com
073-310 39 69
Vägansvarig

Staffan Julin
staffan.julin@hotmail.com
070-689 53 01
VA-samordnare, sommarvattenansvarig

Peter Svedenstrand
swedenbeach@telia.com
070-755 69 84
Sommarvattenansvarig

Nils-Olov Sandström
Nils.Olof.Sandstrom@hotmail.com
0705-26 34 26
Ledamot

Torbjörn Klang
torbjorn.klang@gmail.com
072-187 85 97
Suppleant

Hitta hit

KONTAKT

Verkavikens samfällighetsförening,
c/o Karina Sannefjordh,
Björktoppsvägen 6, 197 91 Bro.
E-post: info@verkaviken.se
Plusgirokonto: 10 85 66-1
Swish: 123 094 52 12

GAMLA HEMSIDAN

Letar du efter Verkavikens gamla hemsida?
Den finns kvar, men under ny adress.
Klicka på länken